Our Blog

 • Prace nad realizacją projektu dobiegły końca, i zakończyły się pełnym sukcesem!

  Prace nad realizacją projektu dobiegły końca, i zakończyły się pełnym sukcesem!

  W wyniku realizacji projektu pt. „WDROŻENIE PRAC B+R DOTYCZĄCYCH OPRACOWANIA UDOSKONALONEGO, ZAUTOMATYZOWANEGO I WYSOCE ELASTYCZNEGO PROCESU WYTWARZANIA ELEMENTÓW KAROSERYJNYCH W PRODUKCJI MAŁOSERYJNEJ” Wdrożono do przedsiębiorstwa nowy, znacząco udoskonalony proces produkcyjny elementów karoseryjnych, w wyniku którego wprowadzono nowe grupy produktów w postaci: progów rynnowych, elementów poszyciowych i konstrukcyjnych oraz jakościowych reperaturek i elementów naprawczych. Projekt przyczynił…

  Read more →

 • Pierwszy cykl wykonany!

  Pierwszy cykl wykonany!

  Ruszyła nowa linia… Udoskonalonego, zautomatyzowanego, i wysoce elastycznego procesu wytwarzania elementów karoseryjnych w produkcji małoseryjnej.

  Read more →

 • Wszystko się poukłada…

  Wszystko się poukłada…

  Równolegle i szeregowo Oddział pracowicie ustawia kolejne podzespoły maszynerii, oraz uzbraja w osprzęt. Zaczyna się kotwienie i zestawianie wszystkiego w całość. Powoli zaczyna przypominać linię technologiczną 🙂

  Read more →

 • Rozgośćcie się

  Rozgośćcie się

  Kawy, herbaty? Metodycznie razem z ekipą montażystów wprowadziliśmy ostrożnie maszynę z całym osprzętem. Udało się również ustawić jeden z jej elementów w miejscu docelowym.

  Read more →

 • SENFENG u bram!

  SENFENG u bram!

  Nasza nowo nabyta maszyna przekroczyła bramę wjazdową i powoli schodzi na ziemię!

  Read more →

 • Twoja paczka wyruszyła w drogę!

  Twoja paczka wyruszyła w drogę!

  Dobre wieści! Według informacji od dostawcy nasza wycinanka laserowa jest już w drodze do Polski. Otrzymaliśmy też kilka zdjęć sprzed załadunku na których możemy ją podziwiać. Czekamy z niecierpliwością!

  Read more →

 • Nowa linia technologiczna

  Nowa linia technologiczna

  Podpisaliśmy umowę na dostawę nowej automatycznej linii technologicznej do przygotowania i cięcia blach oraz oprogramowania do nestingu. Oczekujemy na dostawy.

  Read more →

 • Podpisanie umowy o dofinansowanie

  Podpisanie umowy o dofinansowanie

  Podpisaliśmy  umowę o dofinansowanie na realizację projektu „WDROŻENIE PRAC B+R DOTYCZĄCYCH OPRACOWANIA UDOSKONALONEGO, ZAUTOMATYZOWANEGO I WYSOCE ELASTYCZNEGO PROCESU WYTWARZANIA ELEMENTÓW KAROSERYJNYCH W PRODUKCJI MAŁOSERYJNEJ”

  Read more →

Search the blog for more articles